ThreePartcile Genel Bakış

ThreePartcile, karmaşık şekilli hacimsel malzemeler ve gömülü MBD, FEA ve Fluid çözücüleri ile şu ana kadar ki en kapsamlı ve en güçlü arayüze sahip DEM yazılımıdır.

                “Doğru ve hızlı simülasyon sonuçları ile tasarım sürecinizi ikiye katlayın.”

 

 

Complex Particle Shapes

ThreeParticle/CAE, en son DEM teknolojisi ile küresel, elipsoid, silindirik, prizmatik, konik şekiller ve tarama datasından elde edilen herangi bir şekilin modellenmesine izin verir. Aynı zaman da farklı şekil tiplerinin karmaşık olarak ve bütünleşik olarak modellenmesi mümkündür.

 

 

 

Multi Core CPU – GPU Solver

Yüksek çekirdek kullanımı için son teknolojileri kullanmaktayız. Yüksek ölçekli akış-yapı etkileşimi için milyonlar ile ifade edilen partiküller Nvidia GPU teknolojisi ile çözülebilir.

Multi-body dynamics and free motion

 

Çok karmaşık mekanik sistemler için parçalar arası ilişki tanımlama ve serbest uzuv hareketleri tanımlamaları ile simülasyon yeteneklerini gerçek hayatla bütünleştirebilirsiniz. Aynı zamanda parçalar arası temas tanıma yeteneği ThreeParticle yazılımını diğer DEM yazılımlarına göre ön plana taşımaktadır.

 

Smoothed Particle Hydrodynamics

İhtyicanız olduğu durum da partikül simülasyonlarınızı akış simülasyonlarına dönüştirebilir veya çoklu parça dinamiği ile akış yapı etkileşimli simülasyonlar yapabilirsiniz. ThreeParticle/CAE size Smooth Particle Hydrodynamics yetenkleri ile bir çok avantaj sağlar.

Finite Element Analysis

 

Gömülü sonlu elemanlar çözücüsü ile dinamik analizlerin yanında, Linear ve Non-Linear statik analizleriniz aynı arayüzde çözebilirsiniz.

Wear analysisBakım ve onarım maliyetlerini azaltmak için temas bölgelerinde oluşan aşınmaları ve bu aşınma gelişimlerini analiz edebilirsiniz.
Call Now ButtonBizi arayın