ISO9001:2015
+90 (216) 418 4684

Genel Ansys Eğitimi

ANSYS için yeni misiniz ve ANSYS eğitimine mi ihtiyacınız var?

ANSYS için yeni misiniz ve ANSYS eğitimine mi ihtiyacınız var? Yoksa ANSYS yazılım ve analiz becerilerini öğrenmek mi istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Simutek size yardım edebilir!

ANSYS yazılımının tüm modülleri için eğitim sınıfları sunuyoruz. İster deneyimli bir analiz Mühendisi olun, ister yeni başlıyor olun, her uzmanlık seviyesi için ANSYS eğitim modülleri için bizi arayabilirsiniz. Bu modüller, ANSYS yazılımı içindeki özelliklerin ve bileşenlerin arkasındaki teorik arka plandan geçer ve teorinin pratik uygulamasında yürümek için uygulamalı öğreticiler sunar.

Eğitmenlerimiz geniş bir uzmanlık alanına sahip deneyimli mühendislerdir. Öğretim materyalini gerçek dünya uygulamalarına ve örneklerine çevirmekten gurur duyuyoruz. Nerede olursanız olun, eğitim yapabiliriz. İster kendi lokasyonunuz da isterseniz Simutek lokasyonlarında eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Aşağıda, en yaygın ANSYS yazılım eğitimlerinin listesi yer almaktadır . Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İhtiyaçlarınızı gözden geçirebilir ve bir öneri yapabiliriz. Özel ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim görmüyorsanız, sizin için özel bir eğitim geliştirmekten mutluluk duyarız.

ANSYS Meshing’e giriş
ANSYS SpaceClaim Direct Modeler’e giriş

ANSYS mekanik giriş
ANSYS mekanik temel yapısal doğrusal olmayan analizler
ANSYS mekanik Isı Transferi
ANSYS mekanik doğrusal ve Doğrusal Olmayan dinamik analizler
ANSYS mekanik malzeme doğrusal olmayan malzemeler
ANSYS mekanik rijit gövde dinamiği
ANSYS mekanik Rotordinamik
ANSYS mekanik gelişmiş kontaklar

ANSYS Eksplisit giriş
ANSYS ACT uzantısı ile ANSYS LS-DYNA’YA giriş

ANSYS CFX’E giriş
ANSYS Fluent’e giriş
ANSYS Fluent Meshing’e giriş
ANSYS mekanik ile ANSYS cfd akışkan yapısı etkileşimi (FSI)

ANSYS Maxwell’e giriş

Yukarıda belirtildiği gibi, tam ihtiyaçlarınızı karşılayan bir eğitim görmüyorsanız, sektörünüz ve sorunlarınız için size özel eğitim geliştirmekten her zaman mutlu oluruz. Özelleştirilmiş eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Whatsapp Sipariş