ISO9001:2015
+90 (216) 418 4684

CFD for 3D Flow Analysis

CFD for 3D Flow Analysis

ConceptsNREC, Cadence/Numeca Partnerliği ile hesaplamalı akışkanlar dinamiği yetenekleri sunmaktadır. FINE/pbCFD ve FINE/Turbo, Agile Engineering Design System® için hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD) analizlerini bütünleştirmektedir.

FINE/pbCFD ve FINE/Turbo, ConceptsNrec’in Turbo Makina Dizayn programı Axcent ile tam entegre çalışır ve tasarlanan Turbo Makine Geometrilerini Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Analizlerine kolayca aktarmayı sağlar.

FINE/pbCFD – Base Level CFD

FINE/pbCFD, prototip üretimi ve testlere göre daha uygun maliyetli çözümler ile ilgilenen CFD kullanıcıları için temel bir simülasyon yazılımıdır. Tasarımcılar için oluşturulmuş olan FINE/pbCFD yazılımı hızlı hazırlık ve çözüm süreleri ile tasarımların hızlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlar. Tam otomatik ön işlem süreci ile CFD problemleri çok hızlı bir şekilde tanımlanabilir.

FINE™/Turbo – Advanced Level CFD

FINE/Turbo, dış ve iç akışa sahip Turbo Makine ugyulmaları için geliştirilmiş bir yazılımdır. Sıkıştırılabilir ve sıkıştırılamaz akışlar için en hızlı CFD yazılımıdır. Eksenel, radyal veya karışık akışlı konfigrasyonlar desteklenmektedir :

Kompresörler, türbinler, pompalar, fanlar, pervaneler ve zıt dönüşlü pervaneler. FINE/Turbo hakkında daha fazla bilgi için Cadence/NUMECA’s website.

İlgili Yazılar
Yorum Yap

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Whatsapp Sipariş